فطرس

فطرس
قالب سایت
نظر سنجی
این سایت تا چه حد نظر شما را جلب كرد؟


حدیث موضوعی
حدیث موضوعی
ذکر روز
اوقات شرعی

 

تعجب نکنید. درست دیدید و خوانده اید. آری متاسفانه لباس های نامریی زنانه به زودی حراج می شود. لباس هایی که فقط اسم لباس را یدک می کشند. حتما باور نمی کنید. حق دارید. هرچندکه باورش سخت وبسیار تلخ است اما واقعیت دارد. منبع خبر بسیار موثق و مطمئن است.

این خبر را پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در وصف زنان آخرالزمان بیان نمود و فرمود:

ونساء کاسیات عاریات

زنان آخرالزمان عریانِ پوشیده اند. زنانی پوشیده از لباس ولی در عین حال لخت و عریانند.

شاید باور نکنید این پوشش در زمان ما رخ دهد و ما شاهد این واقع تلخ باشیم. اما برای اینکه این هشدار را جدی بگیریم و بتوانیم باور کنیم باید خاطرات چند سال گذشته جامعه را مرور کنیم.

چند سال پیش کسی باورش نمی شد زنان و دختران این جامعه با مانتوهایی تنگ و بدن نما ظاهر  شوند و اگر کسی به این شکل در کوچه و بازار ظاهر می گشت زنان با حیاء و مردان غیرتمند این شهر و دیار، بدون درنگ تذکر داده و برخوردی مناسب نموده و صدای اعتراض خود را به گوش مردم و مسئولیین جامعه می رساندند. آخر کسی تاب تحمل این بی حیایی را نداشت. اما امروز چه؟

 چند سال پیش، کسی باور نمی کرد در این کشور اسلامی زنان و دختران، با شلوارهایی به کوچه و بازار بیایند که تا پیش از آن در مقابل محارم خود نیز از پوشیدن آن خجالت می کشیدند.اما امروز چه؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امروز چه شده است که زنان و دختران با لباس هایی بیرون می آیند که نه تنها اندام آنها را نمی پوشاند بلکه تمام چین و چروک پوستشان راهم به نمایش می گذارد.

برای خواندن ادامه مطلب به ادامه مطلب بروید.

امروز چه شده است که زنان و دختران با لباس هایی بیرون می آیند که نه تنها اندام آنها را نمی پوشاند بلکه تمام چین و چروک پوستشان راهم به نمایش می گذارد.

 

متاسفانه چند صباحی است که شلوارهایی تنگ و چسبان مد شده است و متاسفانه مشتری زیادی هم پیدا کرده است.

 روزهای نخست ، این شلوارها ضخیم و با رنگ های تیره به بازار عرضه شد، امامردم، چه زنان و چه مردان، وقتی به آن عادت کرده و زشتی و قیاحت آن از نظرشان افتاد، روز به روز نازک تر شد و رنگ های جذاب تر و تحریک کننده تری به خود گرفتند، طوری که انگار صاحبانشان خود را رنگ کرده و بیرون آمده اند.

اگر به این روند به دقت توجه کنیم به این نتیجه می رسیم که باهزاران تاسف و افسوس به این زودی ها، این شلوارها با رنگ هایی بدن نما و با چنان ظرافتی به بازار عرضه می شوند که تشخیص آن از پوست بدن ممکن و میسور نباشد. و این تفسیر همان کلام پیامبرمان است که در وصف زنان آخرالزمانی فرمودند.

بعدش هم وقتی خیالشان راحت شد که کسی مانع این اعمال وقیحانه آنها نخواهد شد از خیر آن چند مثقال لباس هم خواهند گذشت. اتفاقی که متاسفانه در برخی کشورهای مسلمان شاهد آن هستیم.

نکته ای که توجه به آن می تواند ما را نسبت به وضعیت اسفبار آخرالزمان هشیار و با بصیرت گرداند، این است که اگر از زاویه دیگر به اینگونه احادیث بنگریم به این نکته پی می بریم که این اخبار و روایات نوعی افشای نقشه دشمنان و تلنگر به جبهه خودی است که مراقب باشند.

دشمنان ما خوب فهمیدند که حفظ حجاب و پوشش اسلامی برای زنان و دختران این کشور، یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های آنان است. دانستند که نمی توانند به زور حجاب را از آنان بگیرند. لذا از سویی به تخریب نظری و فکری حجاب پرداختند و آن را مانع تمدن، روشنفکری و به روز بودن نشان دادند. و از سوی دیگر، روز به روز به تخریب عملی حجاب پرداخته و با تهاجمی خاموش به طراحی، تولید و عرضه لباس هایی پرداختند تا حجاب را به گودال بی حیایی و بی غیرتی بریزند و بنیان خانواده را به سقوط کشانده و از بین ببرند.

در سیر طراحی و تولید لباس ها زنانه، کوتاه ترشدن، بدن نما بودن، نازک تر شدن پارچه ها، و استفاده از رنگ های جذاب تر در دستور کار آنان قرار گرفت. آنقدر ملایم و ظریف کار کردند که طی چند سال توانستند حیاء  زنان و غیرت مردان را کاهش دهند.


از سوی دیگر، اهل بیت علیهم السلام می خواهند وضعیت خطرناک آخرالزمان را برای ما تشریح کنند تا شیعیانشان بیش از پیش مراقب خود و فرزندانشان باشد که اگر از آنان غفلت کنند، اگر آنان را با هر لباسی که به بازار آمد بپوشاندند، اگر ملاک انتخاب لباس آنان مدهای روز جامعه باشد و در این زمینه خود را با جامعه تطبیق دهند، اگر از همان زمان خردسالی فرزندان، در انتخاب لباس تنها به زیبایی و مُد بیندیشند اگر به زیبایی فرزندانشان بیش از دین، فکر و عقل آنها اهمیت دهند، کار فرزندانشان به جایی خواهد رسید که لخت و عور پا به کوچه و بازار می گذارند و نه به حیاء زنان بر می خورد و نه به غیرت مردان.
[ پنجشنبه 21 دی 1391 ] [ 10:57 ق.ظ ] [ سید محمد علی میرجلالی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
بیوگرافی سایت


سلام علیكم:
پایگاه اطلاع رسانی "فطرس"

در این پایگاه فقط مداحی های حاج آقا رو برای دانلود می گذاریم و هیچ مطلبی در مورد ایشان نمی نویسیم چون می دانیم ناراحت می شوند.

ایمیل پایگاه:
Fotroc@Ymail.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
نوا و نما
******************************* بخش تصویری محرم 1392 *******************************
********************************* نوا *********************************

IranSkin go Up
Online User
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic